Bez kategorii

Drink bar na weselu. Atrakcja, która zachwyci Waszych gości!

Przyjęło się, że pyszne jedzenie i dobra muzyka to podstawa udanego wesela. I rzeczywiście tak jest! Jednak nie zapominajmy o tym, że coraz częściej goście weselni oczekują dodatkowych atrakcji. Fotobudka, słodki kącki, wiejski stół itd. – to tylko niektóre z przykładów na popularne atrakcje weselne. Dobrym pomysłem jest także drink bar – możecie być pewni, że ta atrakcja przypadnie do gustu Waszym gościom.

Wesela co prawda nadal kojarzone są raczej z mocnym alkoholem, jednak coraz częściej serwuje się podczas wesel także wina i kolorowe drinki. Nie da się zaprzeczyć, że trendy dotyczące spożywania alkoholu podczas imprez w ostatnich kilkunastu latach zdecydowanie się zmieniły. Obecnie coraz częściej goście weselni, zarówno panie jak i panowie, rezygnują ze spożywania mocnych alkoholi np. wódki, bez której kiedyś nie wyobrażano sobie przyjęcia weselnego.

Drink bar z profesjonalnym barmanem na pewno spodoba się Waszym gościom, niezależnie od ich wieku. Zapewniając gościom obsługę drink baru podczas przyjęcia, oferujecie im nie tylko sporo radości, ale i odrobinę luksusu. Dla gości, którzy na co dzień preferują tradycyjne smaki, może to być pierwsza okazja, aby spróbować bardziej oryginalnych drinków.

Warto w tym miejscu podkreślić, że profesjonalny drink bar serwuje nie tylko drinki na bazie alkoholu, ale także i kolorowe drinki bezalkoholowe, które z pewnością przypadną do gustu także i najmłodszym gościom oraz ososbom, które z różnych przyczyn nie piją alkoholu np. paniom w ciąży.

Nowoczesne drink bary przygotowują bardzo fantazyjne drinki. Kolorowe, dymiące drinki zrobią wrażenia zarówno na dorosłych jak i na najmłodszych. Z myślą o dzieciach barmani przygotowują bezalkoholowe kompozycje z dodatkiem waty cukrowej, pianek albo żelków. Oczywiście nie wszyscy lubią tak niecodzienne propozycje. Dlatego też, zamawiając drink bar na wesele, warto poprosić także o serwowanie klasycznych lemoniad na bazie cytrusów i mięty. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dobry drink bar może na życzenie państwa młodych serwować nie tylko popularne drinki alkoholowe, ale także i ich bezalkoholowe wersje.