Bez kategorii

Ekskluzywne wesele z motywem lawendy

Chyba każdy, kto miał niedawno okazję uczestniczyć w jakichś weselach, zetknął się z przyjęciami weselnymi które mają określony motyw weselny. Wesele w z motywami morskimi, w stylu wiejskim, z motywem czerwieni, błękitu itd. – w tym przypadku możliwość są praktycznie nieograniczone. My ze swej strony chcielibyśmy zachęcić do urządzenia wesela z modnym w ostatnich latach motywem lawendy.

Lawenda, piękna, aromatyczna roślina z kwiatami w charakterystycznym odcieniu fioletu, jest motywem, który od jakiegoś czasu przewija się nie tylko w aranżacji wnętrz (słynny styl prowansalski), ale także i różnych imprez tematycznych. Lawendowy kolor oraz lawendowe dodatki to motywy, które można z powodzeniem wykorzystać podczas wesela w stylu romantycznym albo rustykalnym. Warto dodać, że tak popularna w Prowansji lawenda to symbol powodzenia na nowej drodze życia oraz szczęśliwej miłości. Tym bardziej motyw ten świetnie pasuje do przyjęć weselnych, zarówno większych, jak i tych raczej kameralnych.

Jak wykorzystać motyw lawendy podczas wesela? Można zacząć od strojów Państwa Młodych. Panna Młoda może zdecydować się na suknię ślubną w subtelnym odcieniu fioletu. Pan Młody z kolei może pomyśleć o lawendzie w butonierce. To będzie naprawdę interesujący akcent. Motyw lawendy powinien pojawić się już na zaproszeniach weselnych. Wystarczy nadrukować charakterystyczne fioletowe kwiaty, aby zaproszenie nabrało oryginalnego charakteru. Kolejną kwestią są dodatki oraz dekoracje na sali weselnej. Dobrze, aby i one były utrzymane w odcieniach fioletu. Dobrym pomysłem jest rozstawianie wazoników z lawendą na stole. Warto pomyśleć także i o odpowiednim torcie weselnym. Tort z polewą w kolorze lawendy na pewno będzie interesującym dodatkiem do całej koncepcji.

Wszystkim parom z Wrocławia chcielibyśmy zaproponować nasze usługi w zakresie przygotowania wesel. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, z przyjemnością zorganizujemy także wesele z motywem przewodnim lawendy. Oczywiście możemy zaoferować nie tylko pyszne menu, ale także przystrojenie sali weselnej tak, aby odpowiadała Państwa koncepcji.