Bez kategorii

Eventy biznesowe. Warto je organizować!

Eventy biznesowe mogą przybierać różną formę i są pomocne w osiąganiu najróżniejszych celów. Nie warto więc ufać stereotypom, które przedstawiają event reklamowy jako opcję wykrozystywaną wyłącznie w dużych korporacjach!

Spotkania biznesowe o różnej skali

Spotkania biznesowe odbywają w formie kameralnej, jak też wystawnej, poważnej i nieformalnej. Impreza firmowa może być organizowana z okazji świąt i karnawału lub bez okazji – jako spotkanie integracyjne. To także doskonała forma uczczenia jubileuszu bądź nowego etapu rozwoju. Nierzadko odbywają się także imprezy charytatywne. Niezależnie od formy, event biznesowy jest wydarzeniem, podczas którego przedsiębiorcy mają szansę nawiązać nowe kontakty. Jest to zarazem najlepsza okazja do integracji pomiędzy pracownikami. Podczas eventu zaprezentować można atuty marki, jak również nowe rozwiązania i produkty. Warto pamiętać, że atutem wartym podkreślenia może być dosłownie wszystko: nowoczesne podejście, zgrana kadra, dbałość o pracowników, rozwiązania proekologiczne, wsparcie dla sztuki lub postawa prospołeczna.

Event firmowy wizytówką biznesu

Niezwykle istotny jest całościowy wizerunek marki. Wizerunek prezentowany jest kadrze i klientom na żywo podczas eventów, a także na fotografiach oraz w ramach oferty produktowej i szeroko zakrojonego marketingu. Event może posłużyć do prezentacji w każdej z tych form. Na evencie wykorzystać można znakowane gadżety marketingowe czy markowe upominki, a całość utrwalić fotograficznie i zaprezentować w mediach. W ten sposób przesłanie marki dotrze do maksymalnie szerokiej grupy odbiorców.

Co ważne, taka forma reklamy nie musi być kosztowna. Organizacja eventu w restauracji Agora we Wrocławiu jest realizowana w ramach określonego budżetu. Wzmocnij więc strategię marketingową, pozyskaj nowych partnerów biznesowych i zachęć kadrę do integracji – a wszystko to w świetnej atmosferze, za niską cenę, w urokliwej scenerii.