Bez kategorii

Firma eventowa godna zaufania? Wybierz mądrze

Organizacja eventu firmowego to spore wyzwanie. Aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, warto korzystać z pomocy specjalistów. Profesjonalna firma eventowa to nieoceniona pomoc w organizacji, jak i realizacji eventu. Kluczem jest wybór odpowiedniego specjalisty.

Organizacja eventu – pierwsze kroki

Poszukiwania firmy eventowej warto poprzedzić przemyślnym planowaniem. Konieczne jest wyznaczenie konkretnych celów: jaki charakter ma mieć wydarzenie? Jaka jest przewidywana liczba osób? Czy wyznaczono tematykę? Czy event ma odbyć się w restauracji, czy też raczej w plenerze? Warto ustalić wszystko, od charakteru eventu, poprzez preferowane menu, aż po rodzaj oprawy muzycznej i atrakcji. Gdy już wszelkie szczegóły są ustalone można z łatwością zawęzić obszar poszukiwań. Niektóre firmy eventowe specjalizują się w organizacji wydarzeń o konkretnym charakterze, inne z kolei zapewniają dowolność.

Jaką firmę eventową wybrać?

Przed dokonaniem wyboru warto przeprowadzić dokładny research, w zakresie opinii i dotychczasowych realizacji firmy. Profesjonalny usługodawca powinien udostępnić referencje na życzenie. Warto zorientować się także, czy firma eventowa obsługuje wydarzenia z udziałem dużej liczby gości. Czy usługodawca realizował już imprezy o podobnym charakterze i tematyce? Gdy chodzi o poważne eventy z udziałem kluczowych klientów i partnerów biznesowych, wszelkie ryzyko jest niewskazane.

Warto pamiętać, że podczas realizacji ogromną rolę odgrywa profesjonalna obsługa, a nie wyłącznie management. Należy więc zapoznać się z dotychczasowymi opiniami, dotyczącymi kelnerów, barmanów, kucharzy. Ponadto firmy eventowe nierzadko prowadzą współpracę z muzykami, fotografami i innymi usługodawcami. W tej kwestii również należy się rozeznać. Oprawa muzyczna ma ogromne znaczenie! Nie mówiąc już o fotoreportażu, który w późniejszym czasie często staje się publicznie dostępny, jako istotny element kampanii marketingowej online.

Restauracja eventowa Agora we Wrocławiu oferuje wysoką jakość usług, we współpracy z firmą kateringową Nelson catering & events®! Na co dzień zajmujemy się obsługą eventów mniejszych i większych – nawet do 30 tysięcy osób. Zachęcamy do kontaktu z naszym profesjonalnym zespołem.