Imprezy firmowe Wrocław

Wydarzenia firmowe to często imprezy stanowiące o prestiżu na które zapraszani są najznamienitsi klienci i najważniejsi kontrahenci.

Zdajemy sobie z tego sprawę gdyż od wielu lat wraz z firmą Nelson catering & events ® zajmujemy się tego typu realizacjami na terenie całego kraju. Dzięki możliwościom jakie daje zaplecze techniczne firmy Nelson jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj eventu gdziekolwiek Państwo zechcą. Posiadamy własne zaplecze techniczne dla realizacji imprez nawet dla ponad 30 tyś osób. Możemy się pochwalić wieloma takimi realizacjami.

Oczywiście zachęcamy także do korzystania z niezwykłych możliwości technicznych jakie dają sale i sam budynek CK Agora

Restauracja Agora – imprezy firmowe we Wrocławiu

Nasza restauracja stara się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości. Pomagamy nie tylko w organizowaniu przyjęć i większych imprez o charakterze rodzinnym, ale także w przypadku imprez firmowych dowolnego typu. Przy organizowaniu imprez firmowych zawsze staramy się zaproponować Państwu oryginalne rozwiązania, które na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości. Jesteśmy oczywiście otwarci na Państwa sugestie. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, celem omówienia szczegółów.
Imprezy firmowe we Wrocławiu – co dokładnie oferujemy?

Jeżeli zamierzają Państwo zorganizować udaną imprezę firmową we Wrocławiu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możemy Państwo zapewnić bardziej kompleksową obsługę niż inne restauracje, a to z tego względu, że od dłuższego czasu pozostajemy w ścisłej współpracy z profesjonalną firmą zajmującą się obsługą eventów. W praktyce oznacza to, że możemy naszą ofertę dostosować dokładnie do Państwa potrzeb – restauracja Agora jest w stanie zorganizować zarówno lunch biznesowy, uroczystą kolację, spotkanie biznesowe, jak i większe eventy. Dysponujemy nie tylko doświadczonym personelem, ale także wystarczającym zapleczem technicznym, aby móc podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Dotychczas zorganizowaliśmy już wiele imprez firmowych. Wiemy zatem, jakie trendy obecnie obowiązują i jakie potrzeby mają klienci biznesowi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dodatkowe usługi oraz atrakcje

Oferta

Zobacz to na własne oczy, przeglądając naszą galerię

Impreza firmowa w naszej restauracji to świetny wybór!

Nie tylko wieloletnie doświadczenie przemawia za skorzystaniem właśnie z naszej oferty. Nasza restauracja gwarantuje niepowtarzalną atmosferę, przyjazną obsługę oraz pyszne menu. Mocną stroną naszej restauracji jest jej lokalizacja – zaproszeni przez Państwa goście z pewnością nie będą mieli żadnym problemów z dojazdem. Menu imprezy zawsze ustalamy wspólnie z organizatorami. Na Państwa życzenie przygotujemy dowolne przystawki, dania gorące, desery, napoje itd. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kartą dań, z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji. Mamy nadzieję, że nasza aranżacja wnętrza przypadnie Państwu do gustu – postawiliśmy na klasyczną elegancję, która będzie idealnym dopełnieniem każdej imprezy. Niezależnie od jej charakteru.

Eventy, konferencje, uroczyste kolacje i inne imprezy firmowe

Nie ma znaczenia, czy chcą Państwo zorganizować typową imprezę integracyjną dla pracowników, czy może uroczystą kolację z ważnymi kontrahentami albo wykwintny bankiet firmowy – zrealizujemy każdy Państwa pomysł. Mamy na tyle duże doświadczenie w realizacji eventów tego rodzaju, że na pewno doradzimy Państwu przy wyborze atrakcji dla gości, dekoracji oraz oczywiście menu. Z przyjemnością podejmiemy się także obsługi różnego rodzaju szkoleń i konferencji firmowych – uczestnikom możemy zapewnić pyszny poczęstunek w trakcie przerwy kawowej. Zadbamy oczywiście od odpowiednie rozstawienie stołów i krzeseł, nagłośnienie oraz oświetlenie. Na pewno uda nam się nawiązać owocną współpracę, zachęcamy do skontaktowania się z nami.