Bez kategorii

Imprezy okolicznościowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy okolicznościowej we Wrocławiu, zachęcamy do przestudiowania naszej oferty. Nasza restauracja może zaproponować pomoc przy organizacji imprez różnego typu – zarówno kameralnych, jak i dla większej liczby gości. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, zarówno odnośnie wystroju sali, jak i serwowanego menu.

Imprezy okolicznościowe we Wrocławiu

Dużym atutem naszej restauracji jest jej korzystne położenie. Można do nas naprawdę bezproblemowo dojechać. Już teraz zapraszamy do naszego lokalu przy ulicy Serbskiej, w budynku Centrum Kultury Agora. Zależy nam na tym, aby Państwa goście, którzy będą brać udział w imprezach w naszym lokalu, na długo je zapamiętali. Stąd też mogą Państwo skorzystać z naszej szerokiej oferty dodatkowych atrakcji. To świetny pomysł na uprzyjemnienie każdej imprezy okolicznościowej. Restauracja Agora może Państwu zaoferować bar alkoholowy, iluminacje świetlne, fontanny czekoladowe, a także pomoc ze strony profesjonalnych animatorów. Tym samym możliwe jest urządzenie u nas także i przyjęć dla dzieci.

Menu na imprezy okolicznościowe

Zależy nam na tym, aby Państwa imprezy okolicznościowe były naprawdę udane. I właśnie dlatego dołożyliśmy starań, aby skomponować interesujące menu. U nas mogą Państwo zdecydować się na menu w różnych przedziałach cenowych. Niezależnie od wybranego wariantu menu napoje, zarówno zimne, jak i gorące, podawane są gościom bez żadnych ograniczeń. Chcielibyśmy podkreślić, że na Państwa życzenie możemy przygotować zarówno tradycyjne potrawy, jak i zaproponowane przez Państwa

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Mamy świadomość tego, że nasi klienci mogą mieć różne potrzeby. Z tej przyczyny możemy zapewnić między innymi, że, jeśli zdecydują się Państwo na urządzenie imprezy okolicznościowej właśnie u nas, dostosujemy godziny otwarcia naszego lokalu do Państwa oczekiwań. Podczas imprez okolicznościowych zapewniamy pełną obsługę kelnerską, oprócz tego możemy zająć się dekoracją sali oraz stołów. Serdecznie zapraszamy!