Jak urozmaicić wesele?

Wesele jest jednym z tych dni które należą tylko i wyłącznie do nas. Jesteśmy w centrum uwagi, aparaty kierują się głównie w naszą stronę a kamery uwieczniają każdy moment tego wyjątkowego dnia. Większość kobiet od dziecka wyobraża sobie własne wesel, siebie w białej sukni i długim welonie niesionym przez małe blond włose druhny. Każda z par chce by ich wesele było jedyne i niepowtarzalne oraz długo wspominane przez krewnych.

Wesele można urozmaicić dzięki różnym występom członków rodziny. Przebrani i występujący przed wszystkimi goście z pewnością na długo pozostaną w pamięci a dodatkowo sprawią młodym małżonkom miłą niespodziankę. Można odegrać jakąś scenkę, zaśpiewać piosenkę bądź przebrać się za członków jakiegoś zespołu i wykonać utwór lub coś zatańczyć. Taki występ z pewnością urozmaici wesele.

Kolejną atrakcją może być puszczanie sztucznych ogni lub chińskich lampionów szczęścia. Ładnie wyglądają, sprawią radość i będą pięknym tłem do zdjęć.

Jeśli jednak jest to pomysł już niemodny lub oklepany można sięgnąć po coś bardziej oryginalnego. Dobrym pomysłem może okazać się księga życzeń czyli specjalna książka do której goście będą wpisywali życzenia dla młodej pary podczas wesela.

Konkurs karaoke może okazać się dobry rozwiązaniem w przypadku gdy goście okażą się chętni na taką zabawę, nie wszyscy lubią śpiewać zwłaszcza publicznie a zmuszanie kogoś do udziału nie skończył się najlepiej i z pewnością wesele nie zostanie miło zapamiętane.

Jeśli na weselu będą dzieci to koniecznie musi się znaleźć fontanna z czekoladą, która zajmie małolatów na długie godziny a rodzice będą mogli w spokoju potańczyć. Dla dorosłych dobrą atrakcją jest barman lub cukiernik który przygotuje szybki deser na życzenie i na oczach gości stworzy małe dzieło.

Duże wrażenie na przybyłych może sprawdzić płonący indyk, udziec lub inne mięso a radość u młodej pary może wywołać konfetti lub balony spadające podczas pierwszego tańca.

Dodatkowo standardowe bukiety które i tak zwiędną można zastąpić kuponami lotto, butelkami win, książkami, maskotkami, które później można oddać do domu dziecka bądź czymkolwiek innym z zakresu zainteresowań młodych.

Żeby goście zapamiętali wesele można do standardowego ciasta dołożyć zdjęcie z młodą parą lub inny mały upominek.