Kameralne wesela – coraz popularniejszy trend

Coraz więcej par decyduje się ostatnimi czasy na zorganizowanie kameralnego wesela, w którym uczestniczą najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele. Kameralne wesela zwykle organizowane są w godzinach popołudniowych, najczęściej ograniczają się do eleganckiego obiadu lub kolacji.

Nie da się zaprzeczyć, że wesela tego typu są obecnie coraz bardziej popularne. Wiele par decyduje się na urządzenie mniejszego, spersonalizowanego przyjęcia, które jest doskonałą okazją do świętowanie swoich zaślubin z naprawdę bliskimi osobami. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że także kameralne wesela wymagają odpowiedniej organizacji.

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniego lokalu i menu weselnego. Parom z Wrocławia możemy zaoferować nasze usługi. Restauracja Agora nie tylko dysponuje atrakcyjnymi salami, ale także może zapewnić obsługę przyjęcia na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o menu, jesteśmy otwarci na sugestie. Oczywiście chętnie coś zaproponujemy. Z naszej strony możecie się spodziewać pełnego profesjonalizmu. Gwarantujemy naszym gościom kompetentną, uprzejmą obsługę na wysokim poziomie.

Kolejną istotną kwestią, o której należy pomyśleć przy organizacji kameralnego przyjęcia weselnego, jest jego oprawa muzyczna. Tradycyjny zespół muzyczny to jednocześnie najdroższa możliwość. W przypadku uroczystych obiadów lepszym rozwiązaniem będzie dj-weselny albo jakieś trio jazzowe. Dobrze byłoby zastanowić się nad charakterem oprawy muzycznej. Jeśli faktycznie mowa tylko o uroczystym obiedzie, lepiej zrezygnować ze skocznych utworów na rzecz standardów muzycznych, które będą niejako tłem przyjęcia.

Ostatnimi czasu na popularności zyskują wesela tematyczne. Także w przypadku imprezy kameralnej nie trzeba rezygnować z tego pomysłu. Warto zadbać o odpowiednie dekoracje. Dobrym motywem przewodnim może być np. określony kolor, kwiat itd. – wystarczy, że taki motyw pojawi się na wszystkich przygotowanych materiałach dekoracyjnych. Oczywiście motyw przewodni warto umieścić także na zaproszeniach dla gości.