Najmodniejsze atrakcje weselne. Nasze TOP 4!

Każda para młoda chce, aby jej wesele było niezapomnianym przeżyciem. Także dla zaproszonych gości! Dlatego coraz częściej pary młode decydują się na rozmaite atrakcje weselne dla gości. Jakie atrakcje cieszą się największą popularnością? Co zrobić, aby przyjęcie weselne na długo zapisało się w pamięci zaproszonych osób?

Bardzo popularnym rozwiązaniem są suto zastawione stoły wiejskie. Wesela większości z nas kojarzą się z huczną imprezą, podczas której można liczyć na pyszne jedzenie. Stół wiejski, jak sama nazwa wskazuje, to atrakcja, która przypadnie do gustu zwolennikom swojskiej kuchni. Na stołach wiejskich można zazwyczaj znaleźć tradycyjne wędliny, smalec oraz rozmaite dania staropolskie.

Warto pamiętać także o osobach lubiących łakocie. Z myślą o nich można zamówić fontannę czekoladową na wesele. Fontanna czekoladowa będzie się wspaniale prezentować na stole. To jedna z tych atrakcji, która na długo pozostanie w pamięci osób lubiących słodycze – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zazwyczaj oferowane są fontanny z wysokiej jakości belgijską czekoladą. W tym miejscu warto podkreślić, że obecnie można zamówić na wesele także fontanny alkoholowe np. z ponczem.

Kolejna atrakcja weselna, która cieszy się dużą popularnością, to fotobudka. Fotobudka, razem z zabawnymi przebraniami, to znakomita rozrywka dla gości w dowolnym wieku. Każdy z gości może szybko zrobić zabawne zdjęcia z imprezy, które na długo będą mu przypominać o weselu. Fotobudki wyposażone są w automatyczny aparat oraz drukarkę, zatem zrobione zdjęcia można od razu wydrukować.

Coraz częściej pary młode decydują się także na występy artystyczne podczas wesela. Oczywiście podstawą jest ciągle dobra muzyka. Jednak wiele par chce zapewnić swoim gościom dodatkowe atrakcje. Chcecie zaskoczyć gości? Dobrym pomysłem może być chociażby pokaz barmański połączony z degustacją pysznych drinków. Innym rozwiązaniem są pokazy tańca lub iluzjonistyczne. Jeśli chodzi o tego typu atrakcje weselne, jest bardzo wiele możliwości. Każdy znajdzie coś odpowiedniego!