Przyjęcia komunijne w Restauracji Agora

Niegdyś utożsamiana wyłącznie ze skromnym przyjęciem rodzinnym w domu, dziś urasta do rangi imprezy związanej z tzw. pompą i rozrzutnością. Komunia jest przede wszystkim wyjątkowym dniem dla dziecka i jego rodziców.
Aby przeżyć ją w dobrej atmosferze, warto już wcześniej zaplanować przebieg przyjęcia komunijnego i podejść do tego z dużym umiarem. Nie pozwól, by huczny bankiet wydany z tej okazji czy Twój stres związany z jego organizacją, był ważniejszy od tego, co powinno tak naprawdę zapamiętać Twoje dziecko.
Aby uniknąć przesady i mądrze zaplanować przyjęcie, warto skorzystać z oferty restauracji Agora. Nasz lokal oferuje specjalny pakiet na okoliczność przyjęcia komunijnego. Elegancka oprawa, kulturalna atmosfera, przyjemna dekoracja sali i przepyszny catering, będzie tym, o co Ty nie musisz się już martwić. O to zatroszczymy się my! W ramach pakietu przewidziana jest niespodzianka. Pyszny komunijny tort, z którego na pewno ucieszy się Twoje dziecko. Radosne przyjęcie komunijne w kameralnym gronie najbliższej rodziny, nie będzie kosztownym przedsięwzięciem. Natomiast będzie tym, co na długo zapamiętają wszyscy obecni goście.