Restauracja

Znajdujemy się w budynku Centrum Kultury Agora, miejscu w którego ofercie kulturalnej każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z menu a’la carte a także menu imprez okolicznościowych, które na życzenie, zorganizujemy również w Państwa domu.

Idąc za dobrym obyczajem, staramy się organizować cykliczne imprezy. Zapraszamy na  Andrzejki, Sylwestra, Bal Karnawałowy i Ostatki . O terminach najbliższych imprez dowiecie się Państwo śledząc informacje pojawiające się w aktualnościach.

Obejrzyj zdjęcia z naszych realizacji

Restauracja Agora we Wrocławiu – najlepszy wybór!

Jeśli zastanawiają się Państwo właśnie, gdzie we Wrocławiu można zjeść pyszny posiłek w gronie przyjaciół, zachęcamy do bliższego zapoznania sie z naszą ofertą. Prowadzona przez nas restauracja to znakomite rozwiązanie, dla wszystkich, którzy potrafią docenić pyszną kuchnię i przyjemną atmosferę lokalu. Dużym atutem restauracji Agora jest jej bardzo korzystne położenie, przy ulicy Serbskiej, w budynku Centrum Kultury Agora. Nasza restauracja może zaproponować gościom urozmaicone menu, wszystkie serwowane potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy.

Restauracja Agora – kilka informacji

Nasza restauracja to jeden z tych lokali, w którym można zorganizować zarówno oficjalne spotkanie biznesowe, jak i niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi. Poza pysznym jedzeniem i bogatą kartę win oferujemy także profesjonalną obsługę, której nie da się nic zarzucić. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw naszym gościom. Restauracja Agora dysponuje wystarczająco dużym lokalem, aby możliwe było zorganizowanie także i większych imprez, np. firmowych bankietów albo wesel. Co do dekoracji sali – zawsze bierzemy pod uwagę wytyczne klienta. Jeżeli nasunęły sie Państwu jakiekolwiek pytania odnośnie naszego lokalu, jego menu albo spraw związanych z organizacją większych eventów, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasza restauracja na pewno sprosta Państwa wymaganiom!

Menu restauracji Agora

Mocną stroną naszej restauracji jest jej urozmaicone menu, nad którego skomponowaniem czuwali doświadczeni kucharze. Zależało nam na tym, aby nasze menu mogło trafić w smak gości, niezależnie od ich indywidualnych upodobań. Oczywiście dołożyliśmy starań, aby nasze menu stanowiło spójną kompozycję, a serwowane potrawy odznaczały sie harmonią smaku. Mamy nadzieję, że wkrótce zapoznają się Państwo z możliwościami naszej restauracji. Oferujemy pyszne zupy według sprawdzonych receptur, dania z grilla, tarty, sałatki oraz szeroki wybór deserów. Nasza karta gwarantuje także szeroki wybór napojów, zarówno gorących, jak i zimnych. Wszystkie serwowane przez nas dania przygotowywane są wyłącznie ze świeżych, wysokojakościowych składników.

Organizacja imprez w restauracji Agora

Jak już wspomnieliśmy, nasza restauracja może pomóc w zorganizowaniu dowolnej imprezy. Warunki lokalowe pozwalają nam także na urządzenie imprez typu wesele lub bankiet firmowy. Dlaczego warto zorganizować imprezę rodzinną lub firmową właśnie w restauracji Agora? Zawsze zapewniamy pełną obsługę, kompleksowe doradztwo i dekorację sali. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – nie będzie problemu także z urządzeniem imprezy tematycznej. Menu dostosujemy do oczekiwań klienta, wszystkie serwowane potrawy są przygotowywane w naszej restauracji.

Cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego miejsca na rodzinny obiad Wrocławiu albo zastanawiają się nad organizacją jakiejś uroczystości rodzinnej, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełne wsparcie, naszemu doświadczeniu i rzetelności mogą Państwo w pełni zaufać.