Spędź czas w eleganckich wnętrzach Restauracji Agora

Restauracja Agora to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Znane jest przede wszystkim z niezwykłego klimatu, rzetelności personelu, eleganckiego wystroju oraz wyśmienitej kuchni. Wyróżniamy się wyjątkowym stylem, który przejawia się w wysokiej jakości proponowanych przez nas usług. Począwszy od znakomitego cateringu, aż po dobrą muzykę, która towarzyszy Państwu podczas każdej uroczystości.
To tu organizowane są najczęściej przyjęcia weselne, imprezy firmowe, cykliczne tj. Andrzejki, Sylwester a nawet wieczory kulturalne. Nasz lokal jest najlepszym dowodem na świetną zabawę, w doskonałej atmosferze.
Jeśli chcecie Państwo zorganizować u nas przyjęcie rodzinne, gwarantujemy pełną dyskrecję i kameralność. Staramy się tak zorganizować tę okoliczność, aby zawsze dopięta była na przysłowiowy, ostatni guzik. Pragniemy, by byli Państwo zadowoleni z naszej obsługi i mogli z pełnym przekonaniem zarekomendować nasz lokal.
Oferta restauracji stale się poszerza. Jednak najchętniej organizują Państwo u nas przyjęcia weselne, szkolenia i konferencje. Mając to na uwadze, jeszcze bardziej skupiamy się na tych elementach, dążąc do udoskonalania oferty, karty dań i jakości wystroju naszego lokalu.
Nasza sala weselna jest przystosowana, by przyjąć do 230 gości weselnych. Wyróżnia ją piękny wystrój, dobre nagłośnienie i oświetlenie.
Dzięki możliwościom technicznym naszego lokalu, możemy zorganizować konferencję czy szkolenie na bardzo wysokim poziomie, które nieustannie okrasza nasz niezawodny catering.