Bez kategorii

Suchy lód podczas wesela. Zaskoczcie swoich gości!

Organizując wesele, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko własne preferencje, ale także zadbać o odpowiednie atrakcje dla gości. Pokazy tańca, słodkie kąciki, bar kawowy, fotobudka – te i inne atrakcje cieszą się obecnie bardzo dużym uznaniem na rynku. My ze swej strony zachęcamy Was do wykorzystania na Waszym weselu suchego lodu. Suchy lód to nic innego, jak dwutlenek węgla w postaci stałej. Najczęściej wykorzystuje się go do chłodzenia produktów spożywczych. Jaką rolę może pełnić suchy lód na weselu?

Wykorzystując suchy lód, możecie zaserwować Waszym gościom dymiące drinki, które na pewno na długo pozostaną w ich pamięci. Wystarczy tylko w kieliszkach szampana umieścić kilka ziarenek suchego lodu, który w procesie sublimacji, wytworzy charakterystyczną mgłę. Warto podkreślić, że suchy lód jest bezpieczny dla zdrowia, nie zmienia ani koloru ani smaku napojów.

W podobny sposób możecie wykorzystać suchy lód przy serwowaniu gościom tortu weselnego. Zwykle podczas wesela tort wjeżdża na salę w uroczystej oprawie. Zaskocz swoich gości! Jeśli taca lub wózek, na którym znajduje się tort zostaną posypane suchym lodem, nad całą konstrukcję będzie unosić się efektowna, tajemnicza mgła. Jeśli zależy Wam na tym, aby Wasi goście na długo zapamiętali Wasz tort, przygaście światła i zapalcie dodatkowo sztuczne ognie.

Z pomocą suchego lodu możecie także stworzyć niezwykłą scenerię dla pierwszego tańca młodej pary. Rozsypany na parkiecie suchy lód, wytwarzając charakterystyczną mgłę, pozwoli Wam uzyskać naprawdę niesamowity klimat. Nie dość, że taniec po zamglonym parkiecie pozwoli Wam oczarować gości, to jeszcze mgła umożliwi ukrycie ewentualne niedociągnięcia taneczne.

Suchy lód pozwoli Wam na wyczarowanie niezwykłych dekoracji weselnych. Poszczególne stoły można udekorować małymi wulkanami, z których będzie wydobywać się gęsta mgła. Na Waszych gościach zrobią wrażenie także fontanny tryskające białą mgłą. Jeśli planujecie na sali weselnej umieszczenie barku lub słodkiego kącika, do ich dekoracji możecie także wykorzystać suchy lód.