Bez kategorii

Trendy ślubne 2018. Jakie dekoracje sali weselnej są popularne?

Wiele par młodych marzy o tym, aby dzień ich ślubu i wesela był naprawdę niezapomniany. Dlatego też przy planowaniu imprezy weselnej przykładają wagę nawet do najdrobniejszych szczegółów, w tym także do odpowiedniej dekoracji sali weselnej. Jakie dekoracje są obecnie modne? Postaramy się podpowiedzieć Wam kilka rozwiązań, które na pewno oczarują Waszych gości.

Interesującym rozwiązaniem są dekoracyjne girlandy żarówek. To jedne z bardziej popularnych trendów dekoracyjnych w tym roku. Za pomocą girland żarówek oraz pomysłowo rozmieszczonych lampionów i latarni możecie odmienić każdą salę weselną. Jeśli jesteście zdania, że sufit sali weselnej jest zbyt mało wyrazisty, dodatkowe lampiony i dekoracyjne girlandy z żarówek będą świetnym rozwiązaniem.

Wiele młodych par decyduje się także na udekorowanie sali weselnej warstwami drapowanego materiału. Najlepiej byłoby wybrać materiał, który będzie współgrał z kolorem przewodnim wesela oraz kwiatami na sali. Zwolennicy klasycznej elegancji mogą z kolei postawić na biel i ecru. Jeśli z różnych przyczyn dekoracja całej sali materiałem nie wchodzi w grę, możecie udekorować tylko sufit. Efekt i tak będzie zwracał uwagę.

Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne dekoracje kwiatowe. I nie chodzi bynajmniej o tradycyjne bukiety na stołach, ale o duże liściaste girlandy, dekoracje z gałęzi, lampiony przyozdobione zielenią. Takie dekoracje to znakomity pomysł, jeśli planujecie wesele w stylu rustykalnym. Podwieszone dekoracje z liści, gałęzi i kwiatów będą doskonałym dopełnieniem wesela, którego kolorem przewodnim jest zieleń.

Wielbiciele niestandardowych dekoracji sali weselnej mogą zdecydować się na kolorowe obrusy i serwety na stołach Przyjęło się, że obrusy na stołach weselnych są białe lub kremowe. Chcecie zaskoczyć swoich gości? Wybierzcie obrusy w jakimś intensywnym kolorze lub z wyraźnym wzorem. Także i w tym przypadku ważna jest konsekwencja. Najlepiej byłoby wybierać dekoracje, które współgrają ze sobą kolorystycznie. Dzięki temu unikniecie wrażenia przeładowania na sali weselnej.