Najważniejszy dzień w życiu

Zrealizowaliśmy wiele wesel , znamy się na tym i lubimy to robić. Angażujemy się niemalże tak bardzo jak Państwo aby tego dnia wszystko było perfekcyjne i tak jak było ustalone.

Menu weselne:

195 zł

230 zł

Dodatkowe usługi oraz atrakcje

Oferta

Zobacz to na własne oczy, przeglądając naszą galerię

Restauracja Agora – udane wesele Wrocław!

Jeśli planują Państwo wesele we Wrocławiu, niezależnie od tego czy kameralne czy huczne, zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Agora. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu imprez rodzinnych pozwala nam zaproponować klientom usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że dla Pary Młodej przygotowanie do wesela to nie tylko przyjemność, ale także ogromny stres. Nasz zespół chętnie Państwu pomoże! Jesteśmy otwarci na propozycje, z przyjemnością sami podpowiemy kilka ciekawych rozwiązań!

Wesela tematyczne Wrocław

Dość popularnym trendem są w tej chwili wesela tematyczne. Na organizację tego rodzaju imprez decyduje się coraz więcej Młodych Par. Jeśli zdecydują się Państwo na organizację wesela w naszym lokalu, mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo urządzić oryginalne wesele w styli science fiction, renesansowym czy może hawajskim, na pewno uda nam się uzgodnić wszelkie szczegóły. Mamy świadomość tego, ze organizacja wesela tematycznego to przedsięwzięcie, które wymaga dobrego planu. Nasz zespół po omówieniu z Państwem szczegółów zajmie się przygotowaniem profesjonalnej oprawy wesela. Zadbamy o to, aby tort weselny oraz inne potrawy pasowały do wybranej koncepcji. Postaramy się także o to, aby oprawa muzyczna i wystrój sali były odpowiednie. Mogą nam Państwo całkiem zaufać, na pewno uda nam się przygotować wszystko zgodnie z Państwa planem. Nasz zespół podejmie się realizacji każdego pomysłu!

Dekorowanie sali na wesela we Wrocławiu

Przygotowanie do wesela to nie tylko wybranie menu i repertuaru muzycznego. Bardzo ważny jest odpowiedni wystrój sali weselnej. Także i w tym względzie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. W wersji standardowej stawiamy na dekoracje klasycznie eleganckie, jednak wiemy, że coraz częściej Państwo Młodzi zainteresowani są dekoracjami z jakimś motywem przewodnim. Jak najbardziej podejmiemy się indywidualnej dekoracji sali weselnej! Na bieżąco śledzimy nowe trendy weselne, dlatego też możemy naszym klientom doradzić wybór konkretnego motywu przewodniego wesela. Zasadniczo jednak dołożymy starań, aby sprostać Państwa wyobrażeniom. Chętnie przygotujemy dekoracje w stylu retro, marynarskim, z motywem pawich piór, koronki, groszków itd. Na życzenie Pary Młodej ustawimy tzw. słodki kącik albo wiejski stół. Niezależnie od Państwa pomysłu, dołożymy starań, aby zrealizować go jak najlepiej!

Wesela we Wrocławiu – dodatkowe usługi

Organizacja wesela to dość skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne. Oferujemy nie tylko wynajem i przygotowanie sali weselnej, ale także różnego rodzaju usługi dodatkowe. Nasza oferta obejmuje nie tylko naukę tańca, ale także usługi profesjonalnego florysty. Wszyscy wiemy doskonale, że świeże kwiaty to dekoracja, która doda uroku każdej sali weselnej. Nasza oferta obejmuje pomoc kompetentnego florysty, który przygotowuje piękne kompozycje kwiatowe, pasujące do motywu przewodniego danego wesela. To jednak nie wszystko. Parze Młodej i jej gościom możemy zaoferować także usługi fotograficzne – nie będą Państwo zmuszenie szukać fotografa na wesele. Obecnie coraz częściej organizuje się w trakcie wesel różnego rodzaju dodatkowe atrakcje dla gości. W naszym lokalu mogą Państwo zdecydować się na pokaz flambirowania potraw.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy Państwu zorganizować niezapomniane wesele, które na długo zapadnie w pamięci gości. Serdecznie zapraszamy!